Contactpersonen

Catering

De 4 Seizoenen (speeltuin)
Craenendam 1, 9185 Wachtebeke
tel 09 342 60 10
mail: info@de-vier-seizoenen.be
www.de-vier-seizoenen.be

De Laatste afslag (golf)
Craenendam 3,9185 Wachtebeke
tel 09 342 42 81
mail: info@delaatsteafslag.be
www.delaatsteafslag.be

Algemene nummers

informatie recreatie: tel 09 342 42 42

informatie sport: tel 09 342 42 60

informatie golf: tel 09 342 42 76

informatie MOLA: tel 09 342 42 40

Directie

Dirk Willems, diensthoofd provinciaal domein Puyenbroeck (recreatie)
tel 09 342 42 15
mail: dirk.willems@oost-vlaanderen.be

Jo Haentjens, diensthoofd provinciale Sportcentra (sport)
tel 09 342 42 91
mail: jo.haentjens@oost-vlaanderen.be

Walter Van den Branden, conservator MOLA
tel 09 342 42 40
mail: walter.van.den.branden@oost-vlaanderen.be

Logeren

Camping/caravanning
Wim De Meester, medewerker camping
tel 09 342 42 07
mail: wim.de.meester@oost-vlaanderen.be

Sportverblijf
Stijn Van Hoey, centrumverantwoordelijke
tel 09 342 42 92
mail: stijn.van.hoey@oost-vlaanderen.be

Provinciebestuur

Peter Hertog, gedeputeerde voor recreatiedomeinen
tel 09 267 82 36
mail: peter.hertog@oost-vlaanderen.be

Jozef Dauwe, gedeputeerde voor cultuur
tel 09 267 81 25
mail: jozef.dauwe@oost-vlaanderen.be

Hilde Bruggeman, gedeputeerde voor sport
tel 09 267 82 55
mail: hilde.bruggeman@oost-vlaanderen.be

Luc Derudder, directeur directie Sport & Recreatiedomeinen
tel 09 267 76 30
mail: luc.derudder@oost-vlaanderen.be 

Reservaties

cel promotie domein Puyenbroeck: daguitstappen, evenementen
Ann Helderweirt, animator-promotor
tel 09 342 42 21
mail: ann.helderweirt@oost-vlaanderen.be

cel sportpromotie en reservaties: reservaties in zwembad/sporthal, sportdagen, teambuilding, zwemlessen

Zaalreservaties:
Cindy Geers, medewerker
tel 09 342 42 95
mail: cindy.geers@oost-vlaanderen.be

Sportdagen voor groepen, teambuilding, ...:
Ellen De Kimpe, deskundige sportpromotor
tel 09 342 42 97
mail: ellen.de.kimpe@oost-vlaanderen.be

Zwemlessen:
Christel Samoy, coördinator zwemlessen
tel 09 342 42 88
mail: christel.samoy@oost-vlaanderen.be 

Golf
Stephan De Sterck, centrumverantwoordelijke
tel 09 342 42 83
mail: stephan.de.sterck@oost-vlaanderen.be

Scholen

dienst Educatie
Jelle Biva, deskundige natuureducatie
tel 09 342 42 13
mail: jelle.biva@oost-vlaanderen.be

Schoolsport
Anne-Sophie Gilson, deskundige sportpromotor
tel 09 342 42 54
mail: anne-sophie.gilson@oost-vlaanderen.be